IT-munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2022. február 26. 16:58

A Mellow Mood Hotels dinamikusan fejlődő, lendületes IT-csapatába új munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:

  • Munkatársak napi szintű informatikai támogatása hibajegykezelő rendszerben
  • Munkaállomások üzemeltetése és karbantartása; az informatikai rendszerek (szoftver és hardware) L1 szintű üzemeltetése
  • Új eszközök telepítése, üzembe helyezése és a szükséges nyilvántartások elkészítése
  • Technikai segítségnyújtás céges rendezvényeken

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Proaktív, önálló és csapatban történő felelősségteljes munkavégzés
  • IT hardware eszköz ismeretek
  • MS Windows operációs rendszerek és MS Office program magas szintű ismerete (Windows 10)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Az IT-területen szerzett tapasztalat és a Hostware rendszer ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dolgozói kedvezmények
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: MMG Hotels