Konyhafőnök, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 27. 10:00

Budai, újonnan megnyíló szállodába konyhafőnök kollégát keresünk alkalmazotti munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A konyhában elkészült ételek következetes, innovatív és kreatív prezentálása a legmagasabb minőségi elvárásoknak megfelelően a szálloda éttermében és rendezvényein
  • A konyharészleg zökkenőmentes működtetése és koordinálása
  • A készletek, a nyersanyagforrás-felhasználás és a HCCP-gyakorlat felügyelete
  • A konyhai dolgozók munkabeosztásának elkészítése
  • A felmerülő költségek racionalizálása, tervszámok betartása

Elvárások:

  • Szakács szakmai végzettség, esetleg mestervizsga
  • Releváns, legalább öt éves szakmai tapasztalat szállodákban
  • Megbízható, lojális személyiség
  • Vezetői képesség
  • Stressztűrő képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szoftverek ismerete (Hostware, Flexys)
  • Kreativitás
  • Angol szakmai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • A pozícióhoz tartozó versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkaidő:

  • Munkaidőkeretben a beosztásnak megfelelően

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz