Konyhafőnök-helyettes/Sous-chef

Forrás: turizmus.com

 2021. április 20. 16:35

A Novotel Székesfehérvár szálloda konyhafőnök-helyettes/Sous-chef munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Magas színvonalú szakmai munkát végez az étterem- és a rendezvény-forgalom kifogástalan és gazdaságos lebonyolítása érdekében, az auditelvárások alapján
  • Megszervezi és hatékonyan irányítja a szálloda konyháján dolgozó csapat munkáját
  • Aktív részvétel az új éttermi kínálat kialakításában
  • Éttermi promóciók, rendezvények választékának meghatározása

Elvárások:

  • Magas szintű ismeretek a költséggazdálkodásban és a HACCP-előírások területén
  • Jó szervező-, motiváló- és együttműködési készség
  • Kimagasló kreativitás, újító szellem
  • Angol nyelvismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • MC, F&B program ismerete
  • Külföldi szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés egy megbízható nagyvállalatnál
  • Professzionális csapat
  • Színes, változatos munkalehetőség
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Ingyenes étkezés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A jelentkezéseket karrieroldalunkon (https://karrier.accor.hu/allas/konyhafonok-helyettes-sous-chef-848) vagy az alábbi e-mail-címen várjuk.