Night Front Desk Agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. május 08. 13:50

A Hilton Budapest City szálloda munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Night Front Desk Agent

Fő feladata:
• A vendégek számára barátságos és magas színvonalú kiszolgálás biztosítása,
• Kezeli a vendégek panaszait és kéréseit,
• Az éjszakai műszakban a teljes üzemelés felügyelete;
• Kijelentkezések, számlafizetések ellenőrzése, végrehajtása;
• Statisztikák, jelentések elkészítése;
• Számlák ellenőrzése, szükség szerinti módosítása, lezárása.

A jelölttel szembeni elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• Angol nyelv magas szintű ismerete,
• Kitűnő kommunikációs készség,
• Önálló, precíz és megbízható munkavégzés,
• Szállodában szerezett munkatapasztalat előny.

Amit kínálunk:
Nemzetközi színvonalú munkakörnyezetben, kiváló csapat, folyamatos tréningek és előrejutási lehetőség, munkaruha és melegétkezés biztosítása.

Amennyiben szeretnél egy támogató, dinamikus csapatba tartozni, juttasd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Reméljük hamarosan lendületes csapatunk tagjaként üdvözölhetünk Téged!

(X)