Online Sales Asszisztens / Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. november 23. 16:00

A Service 4 You Hospitality Management szállodaüzemeltető cégcsoport online sales asszisztenst/managert keres budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

  • Channel manager kezelése, dinamikus árképzés koordinálása
  • Foglalási rendszerek kezelése
  • Szállodai weboldalak, Facebook és Instagram kezelése
  • Szállodai csomagajánlatok összeállítása
  • Marketingmegjelenések kezelése
  • Adminisztrációs feladatok
  • Kapcsolattartás a szállásközvetítő partnerekkel
  • Vendégértékelések kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás
  • Dinamikus, értékesítés-orientált személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Mobiltelefon, laptop
  • Általános munkarend (hétfőtől péntekig)
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség a partnerszállodákban

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz