Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 01. 12:14

Szeretnél concierge lenni? Hát nálunk az nem lehetsz, de egy pörgős változatos recepciós pozit tudunk ajánlani és nem csak a néha unalmas és megszokott feladatkörökkel, jó feltételekkel! Fiatal csapatunkban több izgalmas kihívás is vár rád.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, elutaztatása, ezek adminisztrációja.
  • Vendégelégedettség magas szintű biztosítása.
  • Takarítók munkájának összehangolása, ellenőrzése.
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó szokásos feladatok.

Elvárások:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés.

A pozíció elnyeréséhez előny:
Jó problémamegoldó képesség és a felmerülő különböző feladatok rugalmas kezelése.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség.
  • Rugalmas munkaidő-beosztás.
  • Kiemelt bérezés.

Munkaidő:
Változó.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.