Recepciós, Hotel Nemzeti Budapest MGallery by Sofitel

Forrás: turizmus.com

 2019. január 24. 15:32

A Hotel Nemzeti Budapest Front Office csapata Recepciós kollégát keres!

Leendő kollégánk feladatai:

  • Szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, az MGallery by Sofitel brand elvárásaival összhangban, több műszakos munkarendben
  • A szállóvendégek színvonalas kiszolgálása teljes tartózkodásuk alatt
  • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Magadra ismersz?

  • Kedves, empatikus, segítőkész vagyok a vendéggel, és a kollégákkal
  • Kiválóan kommunikálok és örömömet lelem a másokkal való kapcsolattartásban
  • Pontos és igényes vagyok a munkámmal szemben és nem ijedek meg az adminisztrációtól
  • Kiváló csapatjátékos vagyok
  • Középfokon beszélek angolul és más idegennyelvet is ismerek
  • Változó munkarendben(nappal/éjszaka) is tudok dolgozni

Könnyebben tudsz elindulni az új munkakörödben, ha:

  • MS Office és szállodai számítógépes rendszereket (OPERA) magabiztosan használod
  • Van szakmai tapasztalatod 4-5 csillagos / külföldi szállodában hasonló pozícióban

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen tudsz:

(X)