Recepciós / kasszás, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. június 02. 16:30

A Hilton Budapest RECEPCIÓS / KASSZÁS pozícióba, azonnali kezdéssel munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Recepciós, kasszás feladatok ellátása.
  • Concierge feladatok ellátása.
  • Vendégpanaszok kezelése.
  • A napi bevétel pontos egyeztetése.
  • Az adott terület adminisztrációjának elkészítése.
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása.

Elvárások

  • Használja legalább az angol nyelvet magabiztosan szóban és írásban.
  • Vendégorientált.
  • Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik.
  • Rugalmas és nyitott az újdonságra.
  • Motivált, és elkötelezett képességeinek fejlesztésére.
  • Opera szállodai szoftver ismerete.
  • Szállodai, releváns területen szerzett tapasztalat.
  • Vendégközpontú gondolkodásmód és jó kapcsolatteremtő készség.

A jelentkezők angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, a pozíció megjelölésével 2016.
június 10-ig várjuk az alábbi címre:
Csákváry László Front Office Manager

(x)