Reggeliztető F&B Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 25. 16:00

Budapesti belvárosi 110 szobás 3 csillagos szálloda reggeliztető F&B Managert keres.

Feladatok:

  • Reggeliztetés gazdaságos működésének biztosítása, koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők ellátása
  • Higiéniai előírások és előírt formulák betartása és betartatása
  • Munkafolyamatok szervezése és a személyzet munkájának irányítása
  • A napi munkában való aktív részvétel
  • Készletgazdálkodás, árurendelés és leltározás
  • A kollégák vendégközpontúságának folyamatos fejlesztése
  • Vezetőséggel való folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Vendéglátás területén szerzett vezetői tapasztalat, lehetőleg szállodában
  • Önálló és vendégközpontú személyiség, jó csapatjátékos
  • Magas szintű szervezőkészség és problémamegoldási képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Hostware áruforgalmi ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező fejlődő vállalkozás
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, családias légkör
  • Teljes munkaidős, 8 órás munkarend
  • Fejlődési lehetőség