Reservation Manager - Mercure Budapest Korona

Forrás: turizmus.com

 2023. június 07. 16:11

Csatlakozz Budapest egyik legnagyobb és leghíresebb szállodájának csapatához Reservation Manager munkakörben!

Főbb feladatok:

  • A Szobafoglalási részleg irányítása, napi rezervációs tevékenység koordinálása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Rendelésállomány naprakészen tartása az Accor minőségi elvárásainak megfelelően
  • A Recepció, a Szobafoglalás, valamint az Értékesítés munkatársai közötti zavartalan kommunikáció biztosítása

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Minimum 3 éves tapasztalat szállodai rezerváció területen
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas színvonalú és professzionális munka
  • Csapatvezetésben jártasság
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos IT-ismeretek (Office, Outlook, Opera)

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség belvárosi, négycsillagos szállodában
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Motivált, tapasztalt kollégák
  • Utazási támogatás (budapesti, vidéki egyaránt)
  • ALL Heartist dolgozói kedvezménykártya
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Év végi jutalom
  • Negyedév és Év Dolgozója jutalmak
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak
  • Partnerkedvezmények
  • All You Can Move lehetőségek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest