Rooms Division Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. április 15. 11:40

A 4 csillagos Grand Hotel Esztergom szállodába Rooms Division Managert keresünk, aki közvetlenül a menedzsment irányítása alatt felelős a szálloda folyamatos, zökkenőmentes és magas színvonalú napi működtetéséért.

Főbb feladatok:

  • A Front Office, a Housekeeping és a műszaki csapat munkájának irányítása, ellenőrzése
  • A szolgáltatás elvárt minőségének biztosítása, a vendégek udvarias kiszolgálása
  • A szálloda gazdaságos és nyereséges üzemeltetésének biztosítása
  • A vendégelégedettség folyamatos növelése, a vendégpanaszok professzionális kezelése
  • Elszámolások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • 4-5 csillagos szállodában szerzett releváns tapasztalat (Front Office, operáció)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs készség, szakmai motiváltság.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • Barátságos, összetartó közösség
  • Szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttérrel szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezet.

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Esztergom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél és szakmai fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.