Sales Representative, Hollókő

Forrás: turizmus.com

 2019. október 20. 14:00

A négycsillagos Castellum Hotel Hollókő sales representative munkatársat keres.

Főbb feladatok:
• Kapcsolattartás a meglévő üzleti partnerekkel, új üzleti kapcsolatok kiépítése, akvizíció
• Tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése és megkötése
• Személyre szabott ajánlatok kidolgozása
• Szolgáltatások bemutatása, „háznézések” szervezése
• Konferenciák, rendezvények foglalásainak koordinálása
• Részvétel az egyéni értékesítési folyamatokban, valamint a marketinganyagok elkészítésében

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Legalább 1 év (szállodaipari) értékesítési tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Magabiztos fellépés, megnyerő stílus
• Teljesítményorientált és kreatív gondolkodás
• Nyitott és pozitív személyiség
• Proaktív hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:
• HostWare rendszer ismerete
• Meglévő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:
• Stabil hátterű, megbízható vállalat
• Befogadó, proaktív csapat
• Versenyképes fizetés, prémiumrendszer
• Térítésmentes étkezés

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet: