Szakács, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 15. 16:41

Éld át és képviseld magad is az évszázados tradíciót, és dolgozz a Gellért Sörözőben!

SZAKÁCS munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:

Ételek elkészítése a chef utasításai alapján
Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása

Elvárásaink:

Középfokú szakképesítés
Pontos, megbízható, önálló, gyors munkavégzés
Kreativitás
Érdeklődés az új konyhai trendek iránt

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal szeptember 15-ig, az alábbi e-mail címen:

Bodó Bálint – HR munkatárs

(x)

(x)