Szállodai karbantartó

Forrás: turizmus.com

 2022. július 26. 14:26

Budapest belvárosában elhelyezkedő luxus szállodába keressük új karbantartó munkatársunkat.

Főbb feladatok:

  • A szálloda területén felmerülő műszaki hibák elhárítása
  • Általános épületkarbantartási, javítási feladatok ellátása
  • Épületfelügyeleti rendszer használata
  • A vendégszobákban esetlegesen előforduló hibák javítása
  • Valamennyi eszköz, berendezés és gépegység üzemeltetése és állapotának folyamatos felügyelete
  • Napi, heti, havi ellenőrzések teljesítése, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakiskolai/szakmunkásképző végzettség
  • Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen, épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Klíma- és/vagy épületfelügyeleti rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Munkába járás támogatása
  • Személyzeti étkezés
  • Személyzeti öltöző
  • Munkaruha rendszeres tisztítással

Munkaidő: 8/12 órás műszakok

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz