Szállodai recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. május 02. 16:35

Az Accent Hotels által üzemeltetett Regency Suites Budapest munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

Főbb feladatok:
• Check-in és check-out lebonyolítása, számlák elkészítése
• Vendégkérések és panaszok kezelése, társterületekkel kapcsolattartás
• Vendégtájékoztatás, programajánlás
• Telefonok és emailek kezelése, foglalásokhoz kapcsolódóan kapcsolattartás a vendégekkel, adminisztratív feladatok

Elvárások:
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban, további nyelvtudás előny
• Közép- vagy felsőfokú végzettség, szakirányú végzettség előny
• Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
• Vendégcentrikus gondolkodás, pontos munkavégzés
• Szállodai tapasztalat, szállodai szoftver ismerete előny

Amit kínálunk:
• hosszútávú, stabil munkahely
• fiatalos csapat
• szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség cégcsoporton belül
• versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)