Szállodaigazgató-helyettes / Deputy General Manager - ibis Styles Budapest AIRPORT

Forrás: turizmus.com

 2024. március 12. 16:30

Főbb feladatok:

  • A különböző részlegek munkájának teljes körű megszervezése, vezetése, a folyamatok és feladatok kialakítása, szükség esetén összehangolása
  • Munkatársak kiválasztása, felvétele, fejlesztése, támogatása, képzése mind vezetői mind line-employee szinten
  • Kapcsolattartás a szálloda üzleti beszállítói és egyéb partneri körével, a szállodaigazgató távollétében a szálloda képviselete
  • A szállodaigazgató távollétében a szállodai üzemelés megszervezése, irányítása
  • Rendszerek, folyamatok működtetése a vendégek színvonalas kiszolgálásáért, a brand standardek és a gördülékeny üzemeltetés megvalósításáért
  • A vendégértékelések nyomon követése, vendégvisszajelzések kezelése
  • Versenytársak figyelemmel kísérése, competitor elemzés (foglaltság, árak, marketing stratégia, stb.) érdekében

Elvárások:

  • Min. 5 éves szállodaipari részleg- vagy területvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és probléma-megoldó készség
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Proaktivitás, vállalkozószellem
  • Opera rendszer ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló üzemelési tapasztalat
  • Accor csoporton belüli tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség összetett feladattal
  • Lendületes márka, összetartó, dinamikus csapat
  • Változatos, felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli, szerteágazó munkakör egy fantasztikus lokációval rendelkező házban

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1185 Budapest - Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Terminál2

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz angol és magyar nyelven