Személyzeti büfés munkatárs, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2018. február 28. 16:34

A Danubius Hotel Helia SZEMÉLYZETI BÜFÉS munkatársat keres alkalmi munka keretében.

„Légy része a Danubius Hotel Helia csapatának, és dolgozz dunai panorámás szállodánkban!”

A legfontosabb feladatok:

  • Végzi, koordinálja és ellenőrzi a személyzeti büfé üzemelését, felügyeli annak gazdálkodását, aktívan részt vesz a büfé termékeinek,szolgáltatásainak értékesítésében.
  • Felelős a rábízott vendéglátó egység „vendégközpontú", a szakmai irányelveknek és követelményeknek megfelelő, magas színvonalú üzemeltetéséért és költséghatékony gazdálkodásáért. Felelős az egységben folyó különböző tevékenységek, részfeladatok elvégzéséért, a területtel kapcsolatos adminisztráció átláthatóságáért és naprakészségéért,különös tekintettel a számlázási rendre és a bizonylati fegyelemre. Felelős a gépek és berendezések szakszerű használatáért, a higiénés (HACCP),munka- és tűzvédelmi előírások betartásáért és a vagyonbiztonságért.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • szombat – vasárnapi munkavégzés, alkalmanként hétköznapi munkavégzés

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal 2018. március 31-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Krekács Tímea – HR munkatárs

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)