Szobatakarító, Radisson Blu Béke Hotel

Forrás: turizmus.com

 2017. szeptember 06. 13:25

Könnyű megközelíthetőség és dinamikus környezet - várunk téged a nagykörúti Radisson Blu Béke Hotel ****Superior szállodában.

A Danubius Zrt. / Radisson Blu Béke Hotel teljes munkaidőben SZOBATAKARÍTÓ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:

  • Szobatakarítás
  • A szobai bekészítések elhelyezése
  • A szobai segédanyagok pótlása

Elvárásaink:

  • Önálló munkavégzésre képes
  • Önmagára és környezetére igényes
  • Terhelhetőség, erős munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Alapos és pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szobatakarítói gyakorlat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. szeptember 30-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Bélteki Zsófia – HR vezető

(x)