Kiutazási referens

Forrás: turizmus.com

 2023. február 24. 16:00

Az IBUSZ Utazási Irodák Kft. (IBUSZ Kft.) kiutazási referenst keres elsősorban csoportos körutazásokat és incentív utakat szervező összeszokott csapata bővítésére, megerősítésére.

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoportos utazások szervezése, teljes körű menedzselése
  • Árajánlatok készítése
  • Szerződéskötés szállodákkal és helyi partnerekkel
  • Kapcsolattartás a célterülettel és idegenvezetőkkel

Elvárások:

  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete szóban és írásban
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Pályázatírásban való jártasság előny
  • Agilitás, csapatszellem, kreativitás, önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés, rugalmasság
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + teljesítményarányos jutalék
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Nagy tapasztalattal rendelkező, segítőkész kollégák, jó munkahelyi légkör
  • Budai zöldövezeti munkahely

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Dayka Gábor utca 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz