Pénzügyi asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. november 07. 12:10

Az Itaka Hungary Utazási Iroda pénzügyi munkatársat keres.

Ha szívesen lennél egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja, aki kiismeri magát a számok és pénzügyi adminisztráció világában és képes vagy önállóan dolgozni, akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok:

  • Kimenő és bejövő számlák kezelése, könyvelés előkészítés
  • Adatrögzítés, banki tranzakciók rögzítése
  • A cég pénzügyeinek teljes körű adminisztrációja
  • Az iroda mindennapi működésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • A további feladatokat a személyes interjú során ismertetjük

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakmai végzettség és/vagy többéves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Utazási irodában hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi pénzügyi háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő: Heti 40 óra hétköznap

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail-címre várjuk, a tárgyban a pozíció megjelölésével.