Turisztikai ügyintéző és valutapénztáros – IBUSZ bajai, győri és szolnoki irodáiba

Forrás: turizmus.com

 2021. június 11. 19:00

Főbb feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Belföldi és külföldi utazások értékesítése
  • Belépő- és menetjegyek (repülő- és buszjegy) értékesítése
  • Utasbiztosítások kötése
  • Irodai, adminisztratív feladatok ellátása
  • Valutaváltás, valuta és forint pénztár kezelése

Elvárások:

  • Minimum 1-2 évet dolgoztál már hasonló munkakörben
  • Angol és/vagy német alapfokú nyelvtudással rendelkezel
  • Legalább középfokú szakirányú végzettséged van
  • Turisztikai végzettséggel rendelkezel
  • Legelőnyösebb tulajdonságaid a precizitás, szabálykövetés, határozottság és ügyfélközpontúság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Előny, ha valutapénztárosi végzettséggel rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • Több mint 119 éves szakmai tapasztalattal rendelkező magyar cég vagyunk
  • Vérünkben van az utazás és mindenünk a turizmus
  • Munkatársaid barátságosak, segítőkészek
  • Szakmai fejlődésed fontos számunkra, ezért belső képzéseket biztosítunk számodra

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: IBUSZ Utazási Irodák Kft.

Magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail-címre várjuk: