Éttermi igazgató, Szilvásvárad

Forrás: turizmus.com

 2017. június 25. 16:48

Négycsillagos kastélyhotel étteremvezető munkatársat keres

Feladatok:
– az étterem, rendezvényszekció magas szintű szolgáltatásainak biztosítása,
– felszolgálók munkájának szervezése, koordinálása,
– készlet- és árugazdálkodás,
– számlázási fegyelem betartása, betartatása,
– rendezvények és a szállodában zajló étkezések lebonyolítása,
– személyes jelenlét az étkezések alkalmával,
– a vendéglátó egységek zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
– új piac felkutatása, új kínálat kialakítása a piaci trendnek megfelelően.

Elvárások:
– minimum 5 éves szállodai vendéglátásban és rendezvény lebonyolításban szerzett szakmai tapasztalat, főiskola,
– jó szervező és csapatjátékos egyéniség,
– kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, lojalitás, terhelhetőség, kreativitás.

Amit kínálunk:
– korrekt jövedelem (alapfizetés+prémium ),
– biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
– önmegvalósítási lehetőség,
– gyönyörű munkahelyi környezet,
– személyzeti szállás, étkezés.

Szükséges tapasztalat:
– minimum 5 év vezetői szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
– angol/német nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat a director@lacontessa.hu e-mail címre várjuk! (x)