Hotel Hungaria City Center, Drinkbáros

Forrás: turizmus.com

 2017. október 13. 16:00

Központi elhelyezkedés, klasszikus szálloda, hagyományos értékek, szakmai fejlődés neves szakemberek vezetésével- csatlakozz a Hotel Hungaria City Center**** csapatához!

A Hotel Hungaria City Center**** DRINKBÁROS munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:
 Felelős a DOSS betartásáért. Felelős a vendégek minél magasabb színvonalon történő kiszolgálásáért, arábízott eszközök épségéért. Munkájának elengedhetetlen része a választék (italok, ételek) teljes körűismerete, azok ajánlása és a vendégkapcsolatok kezelése. Kiemelten felelős a bizonylati rend betartásáért.
 Felveszi a rendeléseket, italokat, ételeket ajánl.
 A vendégek számára tájékoztatást nyújt az italok, ételek, készítési módjáról, fő összetevőiről.
 Az értékesítő hely profiljából adódóan elkészíti az speciális italokat (koktélokat, long drinkeket és kávékülönlegességeket a standardok szerint.)
 Kiemelten figyel a kiszolgálás rendjére, a vendég fogyasztási szokásának és igényeinek megfelelősorrendjére és szakmai színvonalára.
 A számlázási és bizonylatolási rendnek megfelelően gondoskodik a vendég fizettetéséről.
 Ügyel a hozzá tartozó vendég és üzemi területek rendjére, tisztántartására.

Elvárásaink:
 Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
 Szakmai igényesség
 Precíz és gyors munkavégzés
 Tárgyalási szintű angol + 1 nyelv ismerete
 Minimum középfokú szakmai végzettség
 Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
 Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
 Több idegen nyelv ismerete
 DOSS ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
 Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
 Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
 Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat(pl. Sportnapok).
 Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
 Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
 Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
 Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
 Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Lux Walter – szállodaigazgató-helyettes

(x)