Restaurant Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 24. 08:00

A Thermal Hotel Visegrád Restaurant Managert keres.

Főbb feladatok:

  • A vendéglátó egységek napi működésének biztosítása, felügyelete
  • Az F&B területek gazdaságos működtetése
  • Az alkalmazottak szakmai irányítása, ellenőrzése, beosztása
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása és erősítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, elemzések készítése
  • A házban zajló rendezvények minden igényt kielégítő lebonyolítása

Elvárások:

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat, és legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú/felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Hostware ismerete előny)
  • Vendégközpontú magatartás
  • Kitűnő szervező – és kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó együttműködési készség, határozott fellépés és lojalitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Visegrád környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási hozzájárulás
  • Természetközeli munkahely és családias hangulat

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz