Asszisztens munkatárs, Sixt Magyarország

Forrás: turizmus.com

 2015. július 21. 14:45

A Sixt Magyarország a német Sixt AG franchise partnereként a legmagasabb minőségi elvárásoknak is megfelelő autókölcsönző szolgáltatást nyújt ügyfelei számára Magyarországon.

A cég budapesti irodájába keres általános asszisztens munkatársat.

VÁLLALAT (Munkáltató):

Sixt rent a car - Wallis Autókölcsönző Kft

MUNKAKÖR (Pozíció):

Általános asszisztens

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉVEL KAPCSOLATOS KÖVETELMÉNYEK:
-          Alapfokú angol nyelvtudás
-          Microsoft Windows magas fokú ismerete
-          Pénzügyi adminisztráció területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
-          Teljesítmény orientáció, nagyfokú önállóság, proaktív szemlélet, ügyfélközpontúság, megbízhatóság, problémamegoldó készség

TEVÉKENYSÉGE / FELADATAI:
-          Közigazgatási bírságok kezelése, nyilvántartása
-          Irattározás
-          Számlázás

KEZDÉS KONKRÉT IDŐPONTJA: azonnal

BÉREZÉS: bruttó 150.000 Ft plusz cafeteria

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajzzal következő e-mail címen: job@sixt.hu, tárgyban Asszisztens  megjelöléssel.