E-commerce Coordinator, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. január 26. 13:55

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó ötcsillagos budapesti szálloda
keresi tehetséges, agilis munkatársát E-commerce Coordinator munkakörbe.

A pozíció átfogó szerepe:

•    A szálloda Interneten való megjelenésének teljes körű koordinálása. A magyar online foglalási oldalak és a szállodai weboldal teljesítésének növelése.

Feladatok:
•    Az internetes oldalak információinak folyamatos frissítése
•    Az árváltozások végrehajtása az összes weboldalon, akciók feltöltése, allotmentek kezelése
•    A foglalások, árbeállítások, árfeltöltések, jutalékrendszerek folyamatos kezelése
•    Új foglalási oldalak felkutatása, javaslattétel a csatlakozásra és szerződési folyamat levezetése
•    A szálloda weboldalának tartalommenedzsmentje
•    A Social Media figyelemmel követése, Twitter aktivitások koordinálása
•    Hírlevelek szerkesztés
•    Csomagajánlatok elkészítése szoros együttműködésben a Travel Trade Managerrel
•    Javaslattétel online reklámozásra
•    Jelentések készítése (úm. napi pick up, egyéni pick up, foglaltság, napi bevétel, package pick up, esetlegesen felmerülő új jelentések)
•    A konkurencia árainak, megjelenésének, akcióinak folyamatos, napi szintű figyelése
•    Kapcsolatottartás a szállodalánc többi szállodájával, az ineternetes oldalak helyi képviselőivel, illetve régiós kapcsolattartójával

Elvárások:
•    Felsőfokú végzettség
•    Legalább egy év szállodaipari online értékesítési tapasztalat
•    Legújabb internetes trendek ismerete
•    Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
•    Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás
•    Vendég és színvonalközpontúság, tulajdonosi és professzionális értékesítési szemlélet
•    Kreativitás, kezdeményezőkészség, fogékonyság új módszerek, eljárások iránt

Amennyiben szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét), fizetési igénye megjelölésével várjuk az onlinesalescoordinator@gmail.com címre! (x)

keresi tehetséges, agilis munkatársát

E-commerce Coordinator

munkakörbe

· A szálloda Interneten való megjelenésének teljes körű koordinálása. A magyar online foglalási oldalak és a szállodai weboldal teljesítésének növelése.

Feladatok:

· Az internetes oldalak információinak folyamatos frissítése

· Az árváltozások végrehajtása az összes weboldalon, akciók feltöltése, allotmentek kezelése

· A foglalások, árbeállítások, árfeltöltések, jutalékrendszerek folyamatos kezelése

· Új foglalási oldalak felkutatása, javaslattétel a csatlakozásra és szerződési folyamat levezetése

· A szálloda weboldalának tartalommenedzsmentje

· A Social Media figyelemmel követése, Twitter aktivitások koordinálása

· Hírlevelek szerkesztés

· Csomagajánlatok elkészítése szoros együttműködésben a Travel Trade Managerrel

· Javaslattétel online reklámozásra

· Jelentések készítése (úm. napi pick up, egyéni pick up, foglaltság, napi bevétel, package pick up, esetlegesen felmerülő új jelentések)

· A konkurencia árainak, megjelenésének, akcióinak folyamatos, napi szintű figyelése

· Kapcsolatottartás a szállodalánc többi szállodájával, az ineternetes oldalak helyi képviselőivel, illetve régiós kapcsolattartójával

Elvárások:

· Felsőfokú végzettség

· Legalább egy év szállodaipari online értékesítési tapasztalat

· Legújabb internetes trendek ismerete

· Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás

· Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás

· Vendég és színvonalközpontúság, tulajdonosi és professzionális értékesítési szemlélet

· Kreativitás, kezdeményezőkészség, fogékonyság új módszerek, eljárások iránt

Amennyiben szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét), fizetési igénye megjelölésével várjuk!