E-commerce manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. január 15. 13:31

Danubius Hotels Group

Szállodacsoportunk budapesti Központjába E-COMMERCE MANAGER munkatársat keres.

Feladatok:

  • Koordinálja a vállalat CPC kampányait, az ügynökséggel együttműködésben folyamatosan elemzi és értékeli azok eredményeit, és javaslatokat tesz a szükséges változtatásokra.
  • A Google Analytics, illetve az Opera központi rendszereinek alkalmazásával elemzéseket készít, és értékeli a vállalati weboldal teljesítményét (termékenként, szállodánként, időszakonként, stb.).
  • Koordinálja a keresőoptimalizálási tevékenységet.
  • Weboldal- és booking engine fejlesztések alkalmával szakértelmével, tapasztalataival és a rendelkezésre álló analitikai adatokkal segíti a fejlesztési folyamatot, és részt vesz az eredmények tesztelésében.

Elvárások:

  • Google Analytics és Adwords alapos ismerete;
  • CPC kampány-menedzsment tapasztalat;
  • Excel alapos ismerete;
  • Analitikai képesség;
  • SEO ismeretek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • Csapatmunka;
  • Önállóság;
  • Opera ismeret és CMS rendszerek ismerete előny.

Magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát
2015. február 6-ig az alábbi elérhetőségre várjuk:

Temesvári Zsolt HR Manager
danubius.hr@danubiushotels.com (x)