Front Office Supervisor, Achat Premium Hotel Budapest

 2014. február 13. 13:29

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• 3 éves szállodai recepción szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs képesség
• Határozott fellépés
• Vendégcentrikusság és jó problémamegoldó-képesség
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Szállodai szoftverek haladó felhasználói ismerete

Feladatok:
• Felelős a hozzá tartozó részleg magas színvonalú működéséért
• Beosztja, irányítja és folyamatosan ellenőrzi a recepción dolgozók munkáját
• Törekszik a magasabb vendégelégedettségi mutatók növelésére
• Ellátja a napi számlázási és egyéb adminisztrációs feladatokat

Előny:
• Négycsillagos szállodában szerzett vezetői tapasztalat
• Középfokú német nyelvtudás
• Rugalmasság
• Terhelhetőség
• Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
• Piacképes jövedelem
• Cafeteria (Erzsébet utalvány, SZÉP Kártya)
• Teljes munkaidős, bejelentett állás
• Munkáltató stabil pénzügyi háttere

Önéletrajzát a ban_budapest@achat-hotels.com e-mail címre várjuk. (x)