Kisegítő szakács, Budapest

 2014. április 16. 10:53

Az Aquincum Hotel Budapest***** szálloda az alábbi területere keresi új, agilis kollégáját: KISEGÍTŐ SZAKÁCS

Feladatai:
- a rábízott előkészítő és befejező műveletek szakszerű elvégzése
- a konyhafőnök helyettesek által meghatározott ételek önálló elkészítése
- a munkaterületek és munkaeszközök tisztán tartása, tisztítása
- részvétel a mosogatásban és takarításban Képzettség,

Elvárások:
- a feladatok pontos, lelkiismeretes elvégzése
- jó együttműködési készség
- igényesség az elvégzett munkával szemben
- udvarias, segítőkész magatartás
- szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás
- releváns szakképzettség előny, de nem elvárás

Ajánlatunk:
- elkötelezett, dinamikus séf csapat
- versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Ha érdekli a turizmus világa és szeretne tapasztalatot szerezni egy nemzetközi szállodalánc professzionális séf csapatában, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével a job@aquincumhotel.com e-mail címre. (x)