Kiutazási referens/értékesítő/ügyintéző, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. április 08. 19:16

A STUDIO ITALIA új munkatársat keres utazási irodája számára az alábbi munkakörbe: kiutazási referens/ értékesítő/ ügyintéző

Feladatok
• Partnerirodákkal való kapcsolattartás (belföldön és külföldön)
• Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
• Utaztatások teljes körű szervezése
• Foglalások bonyolítása és adminisztrációja
• Problémakezelés

Elvárások
• Angol/olasz nyelv kommunikáció képes ismerete
• Legalább 2-3 éves utazási irodában/ más szervezési területen szerzett ismeret
• Ügyfélkapcsolatok terén szerzett tapasztalat, jó kommunikációs készség, határozottság, udvariasság
• Számítógépes programokban való jártasság (Word, Excel, Internet napi használata, Outlook)

Előny
• Más idegen nyelv ismerete
• Felsőfokú végzettség vagy felsőfokú idegenforgalmi szakképzettség

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Ferenciek tere 2.

Jelentkezés módja: Fényképes magyar és olasz nyelvű önéletrajzokat a nettó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: salusinszky.andras@studioitalia.hu (x)