Séf, Zalaszentlászló

 2014. június 17. 16:21

Hamarosan nyíló zalaszentlászlói családi szálloda gyakorlattal rendelkező, kreatív séfet keres, azonnali kezdéssel.

Jelentkezését fényképes önéletrajz, motivációs levél elküldésével, bérigény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címen: igazgato@birdsonghotel.hu vagy telefonon:30/238 5371.

Feladatok:
− a konyhai dolgozók munkájának összehangolása,
− gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése
− étlap kalkulációk készítésében részvétel
− megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül

Elvárások:
− szakács végzettség
− releváns szakmai gyakorlat
− motiváltság, stressz tűrő képesség
− együttműködő képesség, csapatszellem
− gasztronómiai trendek, ételek ismerete
− precizitás, megbízhatóság, pontosság
− felelősségteljes és önálló munkavégzés

Előny: éttermi software-ek (Hostware) ismerete szállodában szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:
− kihívás és szakmai tapasztalat szerzése az üzemi vendéglátás területén
− versenyképes jövedelem
− szállás, ellátás (x)