Pénzügyi munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2024. március 20. 12:43

Belvárosi utazási irodába pénzügyi munkatársat keresünk teljes munkaidőben azonnali kezdéssel. Jelentkezz hozzánk, ha munkádra igényes vagy, és fontos számodra a megbecsülés!

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi bizonylatok ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése
  • Kapcsolattartás szállodák, buszos vállalkozók pénzügyi vezetőjével
  • Jelenléti ívek elkészítése és továbbítása a könyvelés felé
  • Közreműködés költségvetések elkészítésében, illetve ellenőrzésében
  • Közreműködés szerződések elkészítésében
  • Számlázás

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel bír mind szóban, mind írásban
  • Tud csapatban dolgozni
  • Önálló munkavégzésre is képes
  • Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel-jártasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Elhivatottság
  • Idegenforgalmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkaidő: Hétköznap (hétfőtől péntekig) 9 órától 17 óráig

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet várjuk fizetési igény megjelölésével.