Turisztikai marketingmenedzser

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 05. 16:55

A Budapest Brand nZrt., a Főváros hivatalos turisztikai marketingszervezete munkatársat keres. Ha érdekel a turizmus, a városmarketing, a turisztikai termékek és szolgáltatások világa, a marketingszemléleted sales központú, az alábbi feladatok és elvárások Rád illenek, jelentkezz!

Főbb feladatok:

  • Éves marketingstratégia kialakításában való részvétel és a konkrét tervek kidolgozása és végrehajtása
  • City Image és turisztikai termék hirdetési kampányötletek, kampányakciók kidolgozása, lebonyolítása, adminisztrációja, értékelése - hazai és nemzetközi piacon
  • Offline marketinganyagok kivitelezése (grafikusok, nyomdák, gyártók koordinálása)
  • Image- és termékmegjelenések egységes (offline-online) arculatának biztosítása
  • Sales csatornák és eredmények, vendégforgalmak és a hirdetési aktivitások teljesítményének ellenőrzése, folyamatos monitoring, beépítése kampányokba
  • Online marketingkampányok, social media megjelenések támogatása
  • Kapcsolattartás szakmai és társszervezetekkel, médiaügynökségekkel, partnerekkel, gyártókkal

Elvárások:

  • Proaktív attitűd, kreativitás
  • Stratégiai gondolkodás, projektmenedzsment-kompetenciákkal
  • Értékesítési szemlélet, hatékonyság és eredményorientáció
  • Precizitás, pontos adminisztrációkezelés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kedvezménykártya-marketing és onlinemarketing-tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Piacképes juttatási csomag, cafeteria próbaidő alatt
  • Szakmai és piaci kihívások, sikerek
  • Kapcsolatrendszer, külföldi utak

Munkaidő: 8 órás

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezéshez 2022. 09. 26-áig küldd el önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel.