Turisztikai menedzser, NÖF Nonprofit Kft.

Forrás: turizmus.com

 2020. február 11. 14:00

Vegyen részt a Nemzeti Kastélyprogram és Nemzeti Várprogram keretében megújuló épített örökségeink turisztikai fejlesztésében!

Főbb feladatok:

  • Európai uniós finanszírozású kastély- és várfejlesztési projektekhez kapcsolódó
    • megalapozó turisztikai kutatások és hatásvizsgálatok elvégzése,
    • fejlesztések fenntarthatóságának turisztikai szempontú vizsgálata és egyeztetése.
  • Előkészítés alatt álló pályázatok turisztikai programjainak kidolgozása.
  • Turisztikai attrakciós elemek és kiállítási tervek megvalósításában történő részvétel.
  • Turisztikai szakmai részvétel a pályázati dokumentáció összeállításában
  • Üzemelő létesítményekhez kapcsolódó turisztikai feladatok ellátása (együttműködési megállapodások, látogatómenedzsment stb. kialakítása).

Elvárások:

  • Turisztikai, közgazdasági, természettudományi vagy bölcsészettudományi felsőfokú végzettség
  • Európai uniós támogatású, turisztikai célú projektek előkészítésében és lebonyolításában szerzett legalább 3 év tapasztalat.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat;
  • Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil, családbarát munkahely
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Felelősségteljes szakmai karrier, és szakmai képzéseken való részvételi lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
NÖF Nonprofit Kft. 1113 Budapest, Daróczi út 3.

Jelentkezését az önéletrajz és motivációs levél csatolásával, a fizetési igény megjelölésével elektronikus úton, az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni: