Ügyfélszolgálati munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2022. december 02. 16:00

Főbb feladatok:

  • Hotelmenedzsment-rendszereink és a hozzájuk tartozó egyéb megoldásaink beüzemelése, betanítása, működési támogatása munka- és ügyeleti időben
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás, segítségnyújtás céges partnereinknek
  • Szoftverfejlesztések, -javítások tesztelése, ellenőrzése
  • Kisebb projektek menedzselése
  • Fejlesztések egyeztetése

Elvárások:

  • Korábbi tapasztalat szállodában, esetleg étteremben (menedzser, értékesítő, recepciós, felszolgáló, üzletvezető stb. munkakörben)
  • és/vagy turisztikai szoftver ügyfélszolgálati, értékesítési tapasztalat
  • Ügyfélorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • IT-megoldások iránti érdeklődés
  • Középfokú végzettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai szoftverek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélkapcsolati/IT-support-tapasztalat
  • Ügyviteli rendszerek, CMS rendszerek, egyéb webes szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség turisztikai és IT-területen
  • Előrelépési lehetőség

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz bérigény-megjelöléssel