Beszerzési asszisztens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 04. 14:17

Főbb feladatok:
•Feljegyzi a kérelmező részlegvezetőktől kapott összes beszerzési kérelmet és hetente jelentést ad részükre a beszerzések helyzetéről.
•Rendeléseket ad le, és e megrendeléseket felviszi a Materials Controlba
•Kivizsgálja a szerződéses ár eltéréseket a Cost Controller bevonásával.
•Szükség esetén sürgeti az áruszállítást.
•Kezeli a rábízott ellátmányt, naponta elszámol a pénzzel.
•Kapcsolatot tart a főkönyvelővel, hogy naprakész információkkal rendelkezzen a könyveléssel összefüggő munkák terén.
•Kapcsolatot tart a részlegvezetőkkel a munka folyamatos szervezése érdekében
•Elvégez bármely egyéb feladatot, amellyel a vezetője megbízza.

Előny:
•B kategóriás jogosítvány
•Aktív angol nyelvtudás
•Materials Control ismerete

Elvárások:
•Számítógépes ismeretek és magabiztos Excel tudás
•Érettségi bizonyítvány

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és pótszabadságok
•Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás
•Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben
•Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében
•Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok és még több minden.

(x)