Értékesítési vezető, Heiligenblut, Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2019. május 06. 11:00

A Heiligenblutban található, magyar tulajdonú HUNGUEST Hotel Heiligenblut és Landhotel Post szállodákba keresünk helyi munkavégzéssel, határozatlan időre munkatársat az alábbi pozícióra
Értékesítési vezető

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • értékesítés munkájának (rezerváció, általános levelezés) megszervezése
  • kapcsolattartás utazásszervezőkkel
  • új partnerek felkutatása, vendégakvizíció
  • OTA-k kezelése
  • review site-k kezelése
  • csoportos és utazásszervezői számlák kiállítása, ellenőrzése
  • panaszkezelés
  • szállodaigazgató távolléte esetén helyettesítés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • legalább 2 év tapasztalat szállodai értékesítés (egyéni, csoportos, közvetített) területén,
  • online foglalási rendszerek ismerete,
  • kiváló német nyelvtudás, jó angol nyelvtudás,
  • nyitottság, rugalmas hozzáállás, nyugodt, vidám, mosolygós természet, stressztűrő képesség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • éves állás ausztriai bejelentéssel és bérezéssel
  • szállás és ellátás (költségmentesen)
  • tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
  • rugalmas, barátságos hozzáállás, hosszútávú perspektíva, kiszámíthatóság, biztonság

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük küldje meg német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét nettó bérigényével együtt az alábbi email címre:

(X)