Éttermi hostess, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. március 28. 14:22

Az InterContinental Budapest szálloda a Corso Éttermébe keres: HOSTESST

Dolgozz egy nagyszerű csapatban kiváló munkakörülmények között!

Nálunk megtalálod:
-kiszámítható, heti 40 órás munkarendet (különböző műszakokban)
-jó fizetést
-hosszú távon biztos munkahelyi hátteret
-jelentős mértékű egyéb juttatásokat - pl. cafeteria, étkezés, dolgozói rendezvények, stb.
-fejlődési lehetőséget, képzéseket

Főbb feladatok:
-az étterembe érkező vendégek üdvözlése
-részvétel a nyitás előtti előkészültekben
-a vendégek asztalhoz kísérése és leültetése
-asztalfoglalások rögzítése és figyelemmel kísérése
-számlázási feladatok elvégzése és a különféle szolgáltatások díjazásának ismerete
-részvétel az adminisztrációs feladatokban, az éttermi vezető és az F&B igazgatóság munkájának támogatása

Jelentkezz, ha:
-van adott munkakörben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalatod
-szállodában szerzett tapasztalat előny
-van erős középfokú aktív angol nyelvtudásod (beszélgetni tudsz a vendéggel)
-nyitott, kommunikatív személyiség vagy

Ha érdekel az állás, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

(X)