Felszolgáló – Mercure Budapest City Center

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 13. 16:55

A Mercure Budapest City Center szálloda Felszolgáló munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda éttermében és bárjában történő magas szintű, à la carte felszolgálói munkavégzés
  • Az éttermi választék kifogástalan ismerete, a rendelések színvonalas felszolgálása
  • Vendégkapcsolatok kiépítése és fenntartása

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Mosolygós, kedves személyiség
  • Professzionális munka iránti elkötelezettség
  • Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés
  • Szakirányú végzettség
  • À la carte és bár tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség egy belvárosi, négy csillag superior szállodában
  • Színes,változatos munkalehetőség
  • Ingyenes étkezés
  • All Heartists Dolgozói kedvezménykártya
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: