Front Office Manager, Hotel Yacht**** Siófok

Forrás: turizmus.com

 2017. május 23. 15:21

Front Office Manager

Feladatok:
 front office működésének felügyelete (munkaszervezés, napi operatív tevékenység ellenőrzés)
 rendszeres jelentéskészítés
 journal feladatok ellátása
 foglalások, kiállított számlák kontrollja
 részlegekkel való együttműködés
 OTA-kal kapcsolatos havi elszámolások elkészítése
 rendezvények elszámolásával kapcsolatos segítségnyújtás az értékesítés felé

Elvárások:
 legalább 2 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
 angol/német nyelv magabiztos használata
 Hostware szállodai szoftver ismeret (felmérésre kerül)
 MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete (felmérésre kerül)
 rugalmasság
 terhelhetőség
 jó kommunikációs készség

Előny:
 siófoki vagy környékbeli lakhely
 további egy idegen nyelv ismerete

Amit biztosítunk:
 kellemes munkakörnyezet
 versenyképes bérezés
 fiatalos csapat
 szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje meg nekünk:

(x)