General Manager Asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2021. október 15. 14:05

Téged keresünk, ha:

  • talpraesett vagy, és minden szituációban feltalálod magad;
  • szenvedélyed a turizmus;
  • megbízható és képes vagy mindenre megoldást találni;
  • jó kommunikációs és szervező készséggel rendelkezel, könnyen megtalálod a közös hangot a vendégekkel, munkatársakkal;
  • a változásokra rugalmasan reagálsz;
  • képes vagy a multitaskingra ugyanakkor a feladatok priorizálása sem okoz nehézséget;
  • önállóan és proaktívan dolgozol, de nem félsz kérdezni;
  • megoldáscentrikus gondolkodás jellemez;
  • ha fiatalos, jó hangulatú helyen szeretnél dolgozni, családias környezetben.

Főbb feladatok:

  • A General Manager napi munkájának közvetlen támogatása
  • A szálloda különböző részlegei munkájának segítése
  • A hotel új szolgáltatásainak kialakításában való részvétel
  • Tervezett és ad-hoc jellegű szervezési feladatok

Elvárások:

  • Előny a turizmusban való jártasság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (közép-felsőfok)
  • Jogosítvány
  • Főiskola

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél