Hosekeeping-vezetőhelyettes, Barack Thermal Hotel & SPA

Forrás: turizmus.com

 2019. április 25. 14:54

A Barack Thermal Hotel & SPA**** Housekeeping-vezetőhelyettest keres.

Tevékenységével biztosítja a szállodai szobák, apartmanok, közösségi terek, valamint a fürdő folyamatos megfelelő tisztasági állapotát a Housekeeping vezető mellett.

Feladatok:

• Segíti a Housekeeping Manager munkáját, távollétében helyettesíti.
• Felügyeli a Housekeeping működését, betartatja a szálloda standardjait a Housekeeping területén.
• Külső beszállítókkal tartja folyamatosan a kapcsolatot és lebonyolítja a részleghez tartozó rendszeres beszerzéseket, az árajánlatok bekérésétől, a megrendelésen át, az áru raktározásáig.
• Szorosan együttműködik a szálloda egyéb részlegeivel.
• A Housekeeping vezető bevonásával folyamatosan tréningezi a szobalányokat, értékeli munkájukat
• Elvégzi az összes adminisztrációs tevékenységet, amely a terület működésével kapcsolatos

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• 4-5 csillagos szállodában megszerzett, legalább 3 éves releváns gyakorlat
• Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Angol/német nyelvtudás előnyt jelent
• Számítógépes ismeret, Hostware ismerete előny
• Rugalmasság, magas szintű szervezőkészség
• Motivációs készség