Karbantartásvezető

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 23. 16:40

KOZMO Hotel Budapest Karbantartásvezető munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szállodai épületek, berendezések és infrastruktúra üzemeltetéséhez, működéséhez szükséges műszaki rendszerek hatékony működtetése
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
  • Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • Műszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálása
  • Műszaki minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • Munkatársak támogatása, fejlesztése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi, vagyonvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Műszaki és karbantartási feladatok dokumentálása, riportok és nyilvántartások készítése
  • A működéshez szükséges kisebb anyag-, áru és eszköz beszerzések lebonyolítása, szállítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Gépész vagy épületgépész technikusi végzettség, mérnöki végzettség előny
  • Szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság,
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka

A pozíció elnyeréséhez előny:

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak ingyenes tisztítása
  • Napi ingyenes melegétkezés

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz angol és magyar nyelven