Marketing- és kommunikációs menedzser

Forrás: turizmus.com

 2024. február 29. 15:00

A budai vár szívében található Hilton Budapest, tapasztalt Marketing- és kommunikációs menedzser kollégát keres csapatába!

Főbb feladatok:

  • A Hilton Budapest és a White Raven Skybar & Lounge marketingstratégiájának megvalósítása a vonatkozó sztenderdek betartásával
  • A szálloda és a skybar üzleti céljainak, valamint értékesítési folyamatának támogatása
  • Online és offline marketinganyagok elkészítése
  • Marketing- és kommunikációs kampányok szervezésében való részvétel
  • Online kommunikációs csatornák menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Releváns marketingkommunikációs tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Az alapbéredet kimagasló cafeteria csomaggal egészítjük ki.
  • Figyelünk a munka és a magánélet egyensúlyára, lehetőséget biztosítunk részleges home office-ra.
  • Szakmai tréningeken vehetsz részt, és kedvezményesen foglalhatsz szállást bármely Hilton szállodában!

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges