Marketing és kommunikációs munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. március 08. 16:23

Álláslehetőség az 5 csillagos Buddha-Bar Hotel Budapest Klotild Palace-ban MARKETING ÉS KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS.

Feladatok és felelősség
• PR cikkek, sajtómegjelenések és egyéb szöveges tartalmak megírása angol és magyar nyelven
• social media management és tartalomgyártás (FB, Instagram, Pinterest)
• média- és sajtófigyelés
• kapcsolattartás az újságírókkal, partnerekkel
• hivatalos fotózások, filmezések leszervezése és koordinálása
• kapcsolattartás a grafikussal és a nyomdával, a gyártási folyamat koordinálása
• marketingeszközök tervezése, kivitelezése
• készletgazdálkodás
• kiadványok, hírlevelek szerkesztése
• prezentációk és pályázati anyagok készítése
• a marketing vezető munkájának támogatása új partnerek és hirdetési megoldások felkutatásában, kapcsolat kialakításában
• önálló munkavégzés a marketing vezető közvetlen irányítása alatt

Elvárások
• min. 2-3 éves szakirányú tapasztalat
• magabiztos, magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• magabiztos PowerPoint ismeretek
• kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• pontos, precíz munkavégzés
• megbízhatóság
• rugalmasság
• kedves, barátságos, proaktív személyiség
• terhelhetőség
• kiemelkedő kreativitás és szervezőkészség

Előnyt jelent
• szállodai, releváns tapasztalat
• CMS ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk:

(X)