Marketing & Sales Director

Forrás: turizmus.com

 2021. június 02. 16:20

A Royal Club Hotel****superior Visegrád Sales & Marketing Directort keres.

Főbb feladatok:

  • Online és offline értékesítés irányítása
  • Marketingfolyamatok menedzselése
  • Értékesítési és rezervációs részleg vezetése
  • Corporate sales ügyek kezelése
  • Sales feladatok kivitelezése
  • MICE
  • Marketing és revenue management részleggel szoros együttműködés
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint új partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartás a szálloda üzemeltetési területeivel

Elvárások:

  • Minimum 5 éves vidéki szállodai sales- és marketingmenedzsment-tapasztalat
  • Erős digitális képességek, szoftverrendszerek átlátása elengedhetetlen
  • Innovatív szemléletmód
  • Kiváló idő- és projekt management kezelés
  • Motivált, precíz, megbízható és rugalmas munkavégzés
  • Online és offline sales ismeretek
  • Önállóan és csapatban is hatékony
  • Határozott kiállás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Legalább társalgási szintű, magabiztos angol nyelvismeret
  • Ápolt és igényes megjelenés, mosolygós, vendégcentrikus magatartás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, utazási hozzájárulás
  • Teljesítménynek megfelelően extra jövedelem
  • Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 5 nap munkavégzés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningeken való részvételi lehetőségek
  • Motivált, jó hangulatú csapat

Munkaidő: Rugalmas, havi munkabeosztás, heti 5 nap munkavégzés

Munkavégzés helye: Visegrád

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével lehetséges. Ezek mind előfeltételei a kiválasztási folyamatba történő bekerülésnek.