Nappali recepciós / Sales assistant, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 29. 15:30

Budai, központi fekvésű, frissen felújított 3*-os szállodába keressük új recepciós munkatársunkat nappali műszakra, mielőbbi belépéssel.

Elvárások :
- Idegenforgalmi végzettség vagy tapasztalat; de motivált pályakezdőket is szívesen látunk
- angol nyelv stabil ismerete (plusz 1 nyelv előny)
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- önálló és lelkiismeretes munkavégzés
- udvarias stílus, ápolt megjelenés
- vendégközpontú szemlélet

Amit nyújtunk:
- versenyképes jövedelem, bónuszokkal!
- 8 órás műszak!
- utazási, étkezési, pihenési támogatás
- hosszú távú munkakör
- korrekt bejelentés és szabadságolás
- fejlődési lehetőség (anyagi és szakmai)
- igényes környezet, nyugodt munkakörülmények
- stabil turisztikai céges háttér

Várunk dinamikus csapatunkba!

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod (esetleg fizetési igény megjelölésével) várjuk az alábbi email címekre:

(X)