Night Auditor / D8 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2023. június 08. 07:00

A Belváros szívében található, 3*-os, 137 szobás D8 szállodánk, hamarosan a az IHG szállodalánchoz csatlakozó, bővülő D8 Hotel csapatába Night Auditor munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezések zavartalan lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel szóban és írásban
  • Vendégek teljes körű tájékoztatása
  • Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése
  • Készpénzkezelés, számlázás és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Szállodai szolgáltatások, programok ajánlása és értékesítése
  • Szakmai képzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 1 éves releváns szállodai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Szakma iránti elkötelezettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Többéves, 3 vagy 4 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Opera PMS ismerete
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, 8 órás munkaviszony
  • Fiatal, lendületes csapat, jó hangulat
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Személyzeti étkezés támogatása
  • Rugalmas havi munkaidő beosztás
  • Állandó éjszakás vagy váltott műszak
  • Szállodaláncon belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: V. kerület, D8 Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: