Nyitott Front Office pozíciók a Hotel Nemzetiben

Forrás: turizmus.com

 2023. június 07. 16:04

Csatlakozz hozzánk Recepciós vagy Front Office Supervisor pozícióba!

Főbb feladatok:

  • Szállodai Front Office feladatok ellátása professzionális szinten, az MGallery brand elvárásaival összhangban, 12 órás munkarendben (nappali és éjszakás beosztásban)
  • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Elvárások:

  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Kedves, empatikus, segítőkész a vendéggel és a kollégákkal
  • Pontos és igényes magával és a saját munkájával szemben
  • Kiváló csapatjátékos
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Az adott pozícióban eltöltött releváns munkatapasztalat
  • További idegen nyelvek magabiztos ismerete
  • MS Office és szállodai szoftver (Opera) magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Accor-juttatások

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, József krt. 4.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz