Pénzügyi asszisztens munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. április 23. 15:31

The Three Corners Hotels & Resorts központi online értékesítési irodájába pénzügyi asszisztens munkatársat keres, Budapest 16. kerület

Cégünk több mint 30 éves múlttal jelenleg nyolc szállodát üzemeltet Egyiptomban a Vörös-tengernél és négy hotelt Budapesten.

Irodánk csapatába olyan kollégát keresünk, aki szívesen foglalkozik pénzügyi háttér feladatokkal, precíz és pontos a munkájában, valamint nem riad vissza a néha monoton munkavégzéstől sem.

Munkaidő: H-P, 8-16 óráig.

Főbb feladatok:
• Adminisztratív és adatrögzítési feladatok teljes körű intézése;
• Statisztikák készítése;
• Kommunikációs feladatok támogatása: Telefonok, dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;

• Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban és írásban);
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
• Belső előrelépési lehetőségek;
• Kertvárosi, nyugodt munkakörnyezet;
• Fix, 8 órás munkaidő
• Csapatépítő programok
• Bónusz
• Cafeteria
• Kedvezményes nyaralási lehetőség szállodaláncon belül

Idegenforgalmi végzettség vagy szállodai vonalon szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

(X)